logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Power Yüzey Temizleyici 435 ml

Cif Power Yüzey Temizleyici 435 mlAdet Fiyatı : 54,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 658,80 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Power Yüzey Temizleyici 435 ml

Cif uzmanlığı tarafından geliştirilen Cif Sprey Perfect Power Kireç-Pas  en zorlu kireç ve pas lekelerini yok eder. Kireç ve pas uzmanı sprey, fayanslardaki en zorlu kireç lekelerini yüzde 100 söker.
Musluk, lavabo ve duştaki kireç ve pas lekeleri i çıkarır. Pas sökücü uzman sprey tüm duş lavabo musluk ve fayanslarda etkilidir. Kireçlenmiş ve paslanmış tüm yüzeyleri kolaylıkla temizlemeyi sağlayan ürün, hızlı ve kolay temizlik sağlar.
Hoş kokusu ve harika temizliği sayesinde kireç ve pası anında çözüp akıtıyor. Metal yüzeylerde de kullanılan  Sprey Perfect Power Kireç-Pas  tartışmasız profesyonelliği ile banyo temizliği için özel üretildi.
Banyoda erişilmesi zor alanlarda oluşan kireç ve pas lekelerini yok eden ve yeniden oluşmasını geciktirir. Lekelere düşman yüzeylere dosttur. Kireç ve pazı söküp atan özel formülü ile banyoda temizliğin keyfini çıkarmaya yardımcı olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.