logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Okyans Ferahlığı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Okyans Ferahlığı Yüzey Temizleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Okyans Ferahlığı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Tüm Yüzeyler Okyanus Ferahlığı 750ml

Temizliklerinizin aranan adresi olan Cif, verdiği kaliteli hizmetle yaydığı güzel okyanus ferahlığı kokusuyla evinize hijyeni getirecek. 750 ML boyuyla hem ekonomik hem de ferahlatıcı bir etki sunar. Yoğun etkisi bütün gün odalarınızdan çıkmayacak ferahlatıcı kokusuyla temizliklerinizin vazgeçilmez temiz maddesi olmayı başarıyor.

İçerisinde bulunan çamaşır suyu katkısıyla, birkaç damlada aradığınız temizliği yakalayabilirsiniz. Hem ferah hem de yoğun hijyen sağlayan Cifi evinizin tüm alanlarında kullanabilirsiniz.

Cif’in Başlıca Özellikleri

Cif içerisindeki yoğun temizleyici maddeler sayesinde hijyen konusunda içinizi ferahlatacak bir etkiye sahiptir. Cif Tüm Yüzeyler Okyanus Ferahlığı 750 ML’i evinizin tüm yüzeylerinde kullanabilir içerdiği yoğun hijyenden faydalanabilirsiniz. Sadece Cif Tüm Yüzeyler Okyanus Ferahlığı 750 ML alarak evinizin birçok alanında kusursuz bir temizlik elde edebilirsiniz. İsterseniz direkt yüzlerde kullanabilir, isterseniz de bir kova içerisinde su ile karıştırarak temizlik için kullanabilirsiniz. Toptan satış yapan online sitemiz üzerinden bu ürünü sipariş edebilir, hasarsız bir şekilde teslim alıp temizliğinize başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.