logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Jel Ultra Hijyen Çamaşır Suyu Katkılı 750 ml

Cif Jel Ultra Hijyen Çamaşır Suyu Katkılı 750 mlAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 558,40 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Jel Ultra Hijyen Çamaşır Suyu Katkılı 750 ml

Cif Jel Tüm Yüzeyler Lavanta Büyüsü ürününü temizlemek, temiz görmek istediğiniz bütün yüzeylerde kullanabilirsiniz, tek ürün sizin için yeterli olacak! Lavanta parfümü ile harika kokar, eviniz bahar havasına bürünür. Jel yapıda olduğu için kolay bir şekilde durulama imkânı verir.

İçeriğinde bulunan çamaşır suyu derinlemesine her yüzeyde temizlik sağlar. Direkt temizlemek istediğiniz bölgeye dökebilirsiniz, isterseniz de bir kovanın içinde su ile karıştırıp kullanabilirsiniz. Bu ürünü evinizde yerlerde, banyolarınızda ve mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

Temizlediğiniz yerler ışıl ışıl parlar. Çok tercih edilen Cif markasının kalitesini bir kere kullanınca bırakmak istemeyeceksiniz. Temizliği tutku ile yapanların, bir meşguliyet olarak görmek istemeyenlerin severek kullanacağı bir üründür.

Hoş kokusu siz temizlik yaparken lavanta büyüsü ile büyüler. Evin her yüzeyinde kullanabilme imkânı ürünün çok amaçlı, güçlü bir formülü olduğunu göstermektedir. Lekeler, kirler, pis yüzeyler karşısında zorlanmaz. Kolaylık ile yaptığınız işin hakkından gelirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde sizi uğraştırmaz. Bahar havasını sevenlerin, temizliği hobi olarak görenlerin ürünü!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.