logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Frezya ve Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Frezya ve Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 mlAdet Fiyatı : 25,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Frezya ve Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Krem Müge Çiçeği Ve Frezya 500 Ml

Cif krem, temizlik alışkanlıklarınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor ve yepyeni kokusu ve güçlü formülü ile Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya 500 ML ambalajında.

Cif Krem mükemmel temizleme gücü sayesinde temizlik işlerinde bir numaralı yardımcınız. Yıllardır kalite anlayışından ödün vermeden hep daha iyisini sunan Cif kalitesine şimdi benzersiz kokuları ile müge çiçeği ve frezya ferahlığı da eklendi.

Mutfaklarınız, banyolarınız ve evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya ile alışıldık Cif Krem kokusuna bambaşka bir boyut getirdik. En zor kirlerin bile rahatlıkla üstesinden gelen Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya her zaman en iyi yardımcınız. Zahmetsiz bir şekilde fazla ovalamaya gerek kalmadan hem hoş bir koku bırakır hem de temizlik sağlar.

İster evinizde ister işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya ile eviniz gün boyu tertemiz kalsın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.