logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Doğanın Gücü Yüzey Temizleyici Mutfak 750 ml
  • resm Cif Doğanın Gücü Yüzey Temizleyici Mutfak 750 ml

Cif Doğanın Gücü Yüzey Temizleyici Mutfak 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Doğanın Gücü Yüzey Temizleyici Mutfak 750 ml

Cif Sprey Doğanın Gücü Mutfak , mutfakta yardımcı bir ürün olarak yer almaktadır. İçeriğinde bulundurduğu muhteşem limon çiçek esansları ile birlikte etrafa hoş bir koku yayılır. Mutfaktaki  tezgâh, ocak, davlumbaz, fırın ya da buna benzer mutfak ürünlerinin temizlenmesin de oldukça ideal bir ürün olarak yer alır.
Çoğunluğun severek kullandığı ürün, temizlikle beklenenin ötesinde bir performans göstermektedir. İçeriğindeki güçlü formülü ile birlikte tek bir etkisi ile muhteşem bir temizleme gerçekleşir. Yalnızca mutfak için değil evin diğer yüzeylerinde de kullanabilirsiniz.
Cif Sprey Doğanın Gücü Mutfak banyo, tuvalet, fayans ya da buna benzer yüzeylerde etkili olur. Temizlikte güçlü bir temizleyici isteyenler için tercih edilen bir üründür.
İçeriğinde bulundurduğu muhteşem limon kokusuyla da, temizlik sonrasında hoş bir koku oluşmaktadır. Yüzeylerde leke, iz ya da buna benzer durumlar yapmaz. Bu sebeple bilinen diğer temizleyicilere göre çoğunluğun severek kullandığı bir üründür. Sizde evinizde muhteşem bir temizleyici arıyorsanız, tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.