logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cheetos Fırından Elektrik Aile 18 g 33'lü

Cheetos Fırından Elektrik Aile 18 g 33'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cheetos Fırından Elektrik Aile 18 g 33'lü

Cheetos Fırından Elektrik Aile Boy

Cheetos Fırından Elektrik Aile Boy , farklı tat seçenekleriyle, vazgeçilmez anlarınızda sizinle heyecanınızı paylaşmak istiyor. Fırında üretilmiş hassas cipslerin elektriklenen enerjileri, arkadaş ortamlarındaki sohbetlerde, teneffüs aralarında, futbol müsabakalarında ya da tatile giderken arabada yol boyunca sizinle birlikte anlam kazanıyor. 

Paylaşılan anılar, geyik muhabbetleri, aile ortamları, konser, plaj, sinema derken, Cheetos, sevdiklerinizle birlikte yaşadığınız çılgın anlara tanıklık ediyor. Her türlü seçeneği sofralarınız getirirken, kalite standartlarına gösterdiği özenle de ilginize layık olmaya çalışıyor. 

Burgu halindeki değişik şekilleriyle, avuçlarınızda zıplayan Cheetos, cips aleminin en ekonomik lezzetlerini de önünüze seriliyor. Yenilenen cıvıltılı paketleri, her yaş grubuna hitap eden çeşitleri, modern sunumuyla bu lezzetler, denenmek adına sizleri bekliyor. 

Aile boyu güvenle tüketilebilecek bu cipsleri, damak tadınız için bir alternatif şeklinde de düşünebilir; ilginç sos sunumlarıyla kullanmayı deneyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.