logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Tomurcuk 200 g

Çaykur Tomurcuk 200 g

3 Adet üzeri 11,45 TL

Adet Fiyatı : 11,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 137,42 TL 142,82 TL
Birim Fiyat: 11,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Çaykur Tomurcuk 200 g

Çaykur Tomurcuk 200 Gr

Çay denince ülkemizde akla ilk gelen markalardan birisi olan Çaykur markasına ait Çaykur Tomurcuk isimli ürünü gerçek çay tiryakilerine hitap eden mükemmel bir çay. Doğal bergamot kokusu ile taze filiz yapraklarının harmanlanmasıyla elde edilen ve çayda damak lezzetini her şeyden üstte tutanlara hitap eden bir çay.

Dilerseniz başka çaylarla birleştirerek farklı lezzetler elde edebileceğiniz bu çay evde, işyerinde çaysız yapamayanlara hitap ediyor. Sabah kahvaltılarının, beş çaylarının, dost sohbetlerinin olmazsa olmaz bir içeceği.

Çay kategorisi altından erişebileceğiniz ve adet olarak 200 gramlık özel ambalajında satılan bu çok özel çayı avantajlı fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.