logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Rize Turist 200 g

Çaykur Rize Turist 200 g


Adet Fiyatı : 17,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 304,20 TL
Birim Fiyat: 16,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Rize Turist 200 g

Çaykur Rize Turist 200 Gr (24 Adet)

Çay denince akla ilk gelen marka olan Çaykur Karadeniz’in enfes çay yapraklarından özenle seçerek Çaykur Rize Turist 200 Gr paketler halinde satışa sunuyor. Çay toplumuzun olmazsa olmaz içeceklerinden birisidir. Sabah kahvaltısında tüketilmeye başlanan çay çalışma molalarında, 5 çayı olarak ya da akşam gelen misafirlere ikram edilerek gününü her saatinde yaygın olarak tüketiliyor.

Çaykur köklü geçmişi ve nesilden nesile aktarılan aroması ile yurdun dört bir tarafına yayılmıştır. Yurdun 4 bir yanında girmediği ev kalmayan çay mükemmel aroması ve kokusu ile dost sohbetlerinin olmazsa olmazıdır.

Rize Turist çay sarı ambalajı ile dikkatleri çekmektedir. Sarı ambalajı ile de bilinen Rize Turist çay 200 gramlık paketler ile de raflarda yerini alıyor.

Çaykur kalitesi ile çay keyfini yaşayabilir ve az yaprakla çok çay içebilmenin avantajını siz de yaşayabilirsiniz. Az yaprak ile yoğun aroma veren çayı istediğiniz ölçüde demleyebilirsiniz. Demliğinize uygun miktarda çay koyduktan sonra üzerine kaynamış su ekleyerek 15 ya da 20 dakika bekleyerek çayınızı kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.