logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Rize Turist 100 g

Çaykur Rize Turist 100 g



Adet


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 900 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Rize Turist 100 g

Çaykur Rize Turist 100 Gr

Çayın ana merkezi olan Rize, her yıl tonluk üretimi ile çay severleri karşılıyor. Ülkemizde her 5 kişiden 3’ünün çaya düşkün olduğu açık durumda. Bu nedenle her evde yedeklenen ürünlerden bir tanesidir. Üstelik yine ana merkezden üretilen çaylar temin edilmekte. Örnek verecek olursak Çaykur Rize turist 100 gr olarak çay severleri karşılamaktadır. 

Çaykur, uzun yıllardır bu alanda üretim yapan firmalar arasında. Talep gören ve lezzeti ile dikkatleri üzerine çeken markalardan bir tanesidir. Sonuç olarak çaya düşkün olanlar da Çaykur markasının ürettiği ürünler arasından seçimini yapıyor. Mesela yukarıda da belirttiğimiz gibi Turist 100 gr çay alternatifi bulunmakta. Küçük ebatlardan tasarlanan bu ürün Bizim Toptan içerisinde yerini almıştır.

Ebattan kaynaklı olarak çay fiyatı son derece makul tutulmuştur. Aynı zamanda Bizim Toptan içerisinde ekstra ekonomik fiyatlara yer verilir. Bu yüzden birkaç tane satın alınabilir. Satın alanlar kısa süre içerisinde ürüne ulaşacaktır. Çünkü hızlı kargo imkanları devreye girer. Kısacası hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi Bizim Toptan’dan yana oluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.