logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Kamelya 100 g

Çaykur Kamelya 100 gAdet


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 60 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Kamelya 100 g

Çaykur Kamelya Çay 100 Gr

Çaykur Kamelya Çay 100 Gr ile sofralarınıza lezzet ve muhteşem biri aroma ekleyebilirsiniz. Karadeniz’de büyük emekler ile yetiştirilen ve işlenen bu bitkinin kültürümüzde çok önemli bir yeri vardır. Sofralarda olmazsa olmaz noktalardan bir tanesidir. 

En taze filizlerden üretilmiş olan bu çay ile lezzetin tadını çıkarmak sizin için artık daha kolay olacak. Lezzetini tazeliğinden ve kurutma işleminin muhteşem özenli yapısından aldığının da eklenmesi gerekiyor. 

Hem hamur işleri ile beraber, kahvaltılarda, yemek sonrası ya da tek başına keyif için içilebilir. Bu harika lezzet sayesinde siz de tüm yorgun geçen günleri unutacaksınız. Harika bir lezzete sahip olması ile memnuniyet yandırmaktadır. 

Çay demlerken yapılan uyarılara da dikkat etmelisiniz. Özellikle suyun önce çayın ise sonrasında eklenmesi gerektiğini bilmenizi gerekiyor. Aksi takdirde büyük emekler verilere yetiştirilen bu muhteşem bitkinin aromasını tam olarak alamazsınız.  Demleme aşamasında detaylara dikkat ederek çayın emeğinin hakkını verin!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.