logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Anadolu Filiz 400 g

Çaykur Anadolu Filiz 400 gAdet


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 30 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Anadolu Filiz 400 g

Çaykur Anadolu Filiz Çayı 400 Gr

Kültürümüzün inkâr edilemez bir parçası olan çayı; sabah, akşam kısaca günün her anında tüketmekte olan bir ülkeyiz. Çaykur Anadolu Filiz Çayının eşsiz lezzeti, tiryakisi olacağınız tadı ile sofralarınıza geliyor. Karadeniz’in bereketli yağmurlarında ıslanan çay yaprakları, ince belli çay bardaklarınızda, tavşankanı kıvamında demlenmek için sizleri bekliyor. 

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi; akşam sohbetlerinin onsuz ilerlemediği masalarda Çaykur Anadolu Filiz Çayı 400 Gramlık paketleri ile siz de alışkın olduğumuz o benzersiz lezzeti masalarınıza taşıyın. Kokusuyla, tadıyla ve damağınızda bırakacağı tadı ile bu deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Yaz, kış vazgeçilmez milli içeceklerimizden biri olan Çaykur Anadolu Filiz Çayı, günün her anında demleyip bu lezzete tüm sevdiklerinizle birlikte ortak olabilirsiniz. Misafirlerinizin sıklıkla soracağı; çayınızın markasını, onları aydınlatmak için unutmayınız: Çaykur Anadolu Filiz Çay!

Bizim Toptan Marketlerde online olarak satışı sunulan Çaykur Anadolu Filiz Çayı, 400 gramlık seçeneği ile sofranızda yerini almayı bekliyor. Sizde Çaykur Anadolu Filiz Çayı’nı hemen sepetinize ekleyerek sipariş edebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.