logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Altınbaş 200 g

Çaykur Altınbaş 200 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Altınbaş 200 g

Çaykur Altınbaş Çay 200 Gr (24 Adet)

Çaykur Altınbaş Çay 200 Gr (24 Adet), Türk toplumunun vazgeçilmez bir yerinde olan çay yalnızca bir içecek olarak değil sohbetlerde, dostluklarda, aile buluşmalarında samimiyetin bir örneğidir. Kış aylarında ayrı, yaz aylarında ayrı bir tadı bulunan, Çaykur Altınbaş çay Rizenin emek emek toplanmış, çaylarından sofralarımıza kadar gelmektedir.

Kokusu lezzeti ve damakta bıraktığı tadıyla oldukça farklı bir lezzettir. Beş çaylarında kurabiye, kek, börek gibi çeşitli hamur işlerinin yanında yalnızca çayla birlikte güzel sohbetler gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda içerisindeki yoğun çayla birlikte deminin harika bir şekilde çıkmasıyla çay severlerin tercihi olmaktadır.

Çaykur Altınbaş çay oldukça keyifli zamanlarda bile ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken anın tadını çıkara bilmek için tamamlayıcı bir niteliktedir. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmesi olması ile birlikte aynı zamanda demini alırken yaydığı koku ile kendine has bir kokusu olduğunu da göstermektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.