logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur 42 No'lu Tirebolu Çayı 500 g

Çaykur 42 No'lu Tirebolu Çayı 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur 42 No'lu Tirebolu Çayı 500 g

Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı (500 Gr.)

 Türk damat tadının vazgeçilmez içeceği çay, çok sevilen çay markası Çaykur ile birlikte Tirebolu’dan sofralarınıza lezzet katmaya, kahvaltılarınızın, yemek sonrası keyiflerinizin vazgeçilmezi olmaya geliyor!

 Damarlarınızdaki kan dolaşımını düzenlemek, damar kireçlenmesini önlemek gibi birçok faydası olan çay bitkisi, Çaykur 42 No’lu Tirebolu Çayı ile çay severlerin farklı bir kitle oluşmasına sebep olmuştur. Bu seçkin çay yaprakları damağınızda farklı bir doyuma ulaşacak!

Doğu Karadeniz’de bulunan Giresun ilimizin Tirebolu ilçesinden adını alan; yüksek rakımlı bölgelerden özenle toplanıp üretilen, normal çaylara göre daha farklı bir tat veren Çaykur 42 No’lu Tirebolu Çayı, 500 gramlık gramajı ile satışa sunulan paketini ister iş yerinde ister kahvaltılarınızda, ister yemeklerde ve yemeklerden sonra, isterseniz de bu leziz tadı her canınız çektiğinde içebilmeniz ve sizi mutlu edebilmek için yanınızda!

Yerli çay üretiminde adından sıkça ve güzel sözlerle bahsettiren Çaykur, topladığı çay yapraklarının eşsiz lezzeti ile insanları mutlu etmeye devam ediyor. Aklınıza her geldiğinde içmek isteyeceğiniz Çaykur 42 No’lu Tirebolu Çayı Bizim Toptan’da!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.