logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Şeftali Meyve Nektarı 1 L
  • resm Cappy Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Cappy Şeftali Meyve Nektarı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Cappy Meyve Suyu Şeftali Tetrapack 1 Lt (12 Adet)

 

Taze taze toplanılan lezzetli şeftali meyveleri, Cappy kalitesi ve deneyimiyle doğal işlemlerden geçerek sofralarımıza kadar gelmektedir. İster kahvaltınızda ister yemeğinizde tüketeceğiniz lezzetli şeftali aromalı Cappy Bizim Toptan’da satıştadır.

Günümüzde oldukça revaçta olan meyve suları, günün her anında tüketilmekte, tercih edilmektedir. Meyve suyu dendiğinde ülkemizde akla gelen ilk marka Cappy’dir. Cappy Dünyaca ünlü bir firma olan Coca Cola’nın ürünüdür. Ülkemizde en çok tercih edilen meyve suyu markası Cappy’dir.

Yenilikçi anlayışı ve üstün hizmet kalitesi ile Cappy sizin de favori içecek markanız olabilir!

Günümüzün en fazla tüketilen meyvelerinden birisi olan şeftalinin bu bağlamda seveni oldukça fazladır. Cappy ise özen ile büyütülen taptaze şeftali meyvelerini ailelerimizin sofralarında buluşturmak amacı ile meyve suyuna dönüştürüyor. Doğal yollar ile üretilen Cappy meyve suları tadı ile size kendisini beğendirecektir. En çok içilen Cappy meyve sularından birisi olan Cappy Meyve Suyu Şeftali Tetrapack’ı siz de tüketmek isterseniz Bizim Toptan’ın ekonomik fiyat anlayışı ile satın alabilir, taze meyve suyunun tadına varabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.