logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Kayısı Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Kayısı Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Kayısı Meyve Nektarı Kutu 330 ml 12'li

Cappy Meyve Suyu Kutu Kayısı 330 Ml

Cappy Meyve Suyu Kutu Kayısı 330 Ml (24 Adet), birçok yemek ve farklı atıştırmalık ile tüketime uygun bir ürün olarak dikkat çekiyor. Özel kayısı lezzetini 330ml’lik kutulara sığdırarak alıcılarına sunan Cappy, kayısı tadını meyve sularında görmek isteyenler için bir alternatif oluyor.

Enerji veren ve mod artıran bir ürün olarak sunulan meyve suyu, besleyiciliği ve vitaminli olması ile de dikkat çekiyor. Çocuklarınızın hem gün içerisinde hem de okul çantasında kutu kayısı meyve suyuna yer vermek için bir alterantif olan ürün, yetişkinler için de lezzetli bir içecek oluyor.

Ürün sayesinde dilediğiniz taktirde okulda, dilerseniz TV başında dilerseniz de yemek yerken meyve suyu keyfine varabilir, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz ürün ile canlanabilirsiniz.

Meyve suyu, özel yapım olan 330 ml’lik kutuların içerisinde üretime sunularak alıcılarını bekliyor. Site üzerinden 24 adetlik paketler sayesinde toplu alım yapabilir, ekonomik fiyat avantajları ile önemli bir imkanı kolaylıkla değerlendirerek bu güzel tadın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.