logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Kayısı Meyve Nektarı 1 L
  • resm Cappy Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Cappy Kayısı Meyve Nektarı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Cappy Meyve Suyu Kayısı 1 Lt (12 Adet)

 

Titizlikle toplanılan enfes kayısılar, Cappy kalitesi ve deneyimiyle doğal işlemlerden geçerek sofralarımıza kadar gelmektedir. İster kahvaltınızda ister yemeğinizde tüketeceğiniz lezzetli kayısı aromalı Cappy meyve suları 1 litrelik şişelerden oluşan 12 adetlik ekonomik kolisi ile Bizim Toptan sitesinden uygun fiyata tercih edebilirsiniz.

Meyve suları günümüzde oldukça revaçta olan, günün her anında tüketilen ve tercih edilen bir içecek konumundadır. Meyve suyu dendiğinde ülkemizde akla gelen ilk içecek markasının Cappy olmasının nedeni Coca Cola gibi Dünyaca ünlü bir firma tarafından geliştirilmiş olmasıdır.

Sevilen kayısı meyvesinin taptaze lezzetini meyve suyu şeklinde karşımıza çıkaran Cappy, size sağladığı lezzet ile her gün daha da kalite ve hizmet anlayışını geliştiriyor, severek yapılan bir işin ne kadar güzel ne kadar kaliteli olduğunu bizlere bir kere daha göstermekten kıvanç duyuyor!

Kalabalık ailelerin tercihi Cappy Meyve Suyu Kayısı 1 litrelik ambalajının 12 adetlik paketi ile hem ekonomik fayda sağlamakta hem de ceplerinizi düşünmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.