logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Yeni Doğan 2-5Kg 32'li

Canbebe Yeni Doğan 2-5Kg 32'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Yeni Doğan 2-5Kg 32'li

Canbebe Süper Ekonomik Yeni Doğan 2-5 KG 32’li

Canbebe Süper Ekonomik Yeni Doğan paketlerinde 2 ile 5 kilogramlık yeni doğmuş bebekler için uyumlu 60 adet bebek bezi yer alıyor. Bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek olan Canbebe bebek bezleri sayesinde pişik gibi sorunları da yaşamazsınız.

Günün her anında ekstra emiş gücü ile dayanıklı bir kullanım imkanı sağlayan Canbebe bebek bezleri bebeğinizin daha sağlıklı bir şekilde gelişimini sağlar. Hijyen koşullarını yerine getirebilmek ve bebeğinizin cildini koruyabilmek için tercih edebileceğiniz Canbebe bebek bezleri sizleri ekonomik bir şekilde bebek bezi kategorimizde bekliyor.

Ekonomik bir tercih olan Canbebe bebek bezlerinin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.