logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Süper Ekonomik Mini 3-6kg 28'li

Canbebe Süper Ekonomik Mini 3-6kg 28'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Süper Ekonomik Mini 3-6kg 28'li

Canbebe Süper Ekonomik Mini 3-6 Kg 28’li

Canbebe, ailelerin bebekleri için tercih ettiği en güvenilir markalardan olmuştur. Canbebe gün geçtikçe daha çok kaliteli olan ve uygun fiyatları piyasaya sürme politikası ile göze çarpmaktadır.

Canbebe Süper Ekonomik Mini 3-6 kilo 28’li paket, siz ve ailenizin dostu olmaya hazırlanmış çok seveceğiniz bir pakettir. Gönül rahatlığı ile alıp bebeğinizde kullanabilirsiniz. Geliştirdikleri sistem ile bezlerin ön bölümünde bulunan kilit sistemi dikkat çekmektedir. Kilit sistemi ile bebeğiniz bezini açamaz ve sizin içinde bir kolaylık niteliğindedir. 

Bebeğinizin altı kuru kalsın! Canbebe süper ekonomik bezi 3-6 kilo ağırlığı ile hem hafif hem de sızdırmalara karşı dayanıklıdır. Bu özelliği ile devamlı kullanabileceğiniz, cebinizi yormayan adı gibi süper bir pakettir. 

Canbebe bebek bezinde aradığınız tüm özellikler var, çocuğunuz içinde güzelce uyuyabilir, istediği gibi koşabilir, bu uygun fiyatlı süper paketi kaçırmadan hemen alın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.