logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Süper Eko Midi 4-9kg 34'lü
  • resm Canbebe Süper Eko Midi 4-9kg 34'lü

Canbebe Süper Eko Midi 4-9kg 34'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Süper Eko Midi 4-9kg 34'lü

Canbebe Süper Ekonomik Midi 4-9 Kg 34 lü

Canbebe süper ekonomik midi bebeğiniz için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolay olduğu gibi aynı zamanda hareketleri de sınırlandırmaz. Dermatolojik olarak test edildiği için ciltte kuruluk ya da tahriş oluşturmaz.

Bezin iç yüzeyi son derece yumuşak olmasının yanı sıra esnektir. Sıvıyı kısa sürede emer ve kuruluk hissinin artmasına yardımcı olur. Bezdeki özel bariyerler sıvının büyük bir titizlikle korunmasına zemin hazırlar. Çocukların gün içerisinde kendilerini her zaman iyi hissetmeleri için üretilmiştir.

Kullanımı ve çıkarması son derece pratiktir. Hassas ciltli bebekler için üst yüzeyi oldukça yumuşaktır. Üstelik hava geçiren bir yapıya sahip olduğu için cildin kızarmasını ya da tahriş olmasını engeller.

Kuru ve güvenli hareket fırsatı sunan bez, özel bir kilit sistemiyle hazırlanmıştır. Annelerin ve bebeklerin gün içerisinde konforlu hissetmelerine yardımcı olur. Cilt sağlığı açısından zararlı olmadığı gibi son derece hijyenik bir ürün olarak karşımıza çıkar. %21 daha ince olduğundan dolayı rahatsız etmez ya da terletmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.