logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Süper Eko. Maxı Plus 9-20kg 25Li

Canbebe Süper Eko. Maxı Plus 9-20kg 25LiAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Süper Eko. Maxı Plus 9-20kg 25Li

Canbebe Süper Ekonomik Maxi Plus 9-20 KG 30’lu

Canbebe Süper Ekonomik Maxi Plus paketlerinde 30 adet 9 ile 20 kilogramlık bebekler için uyumlu bebek bezi yer alıyor. Yenilenmiş tasarımları ve elastik yan bant kısımları sayesinde bebeğinizin vücudunu tamamen saran bebek bezleri, sızmalara karşı önlem alabilmenizi sağlar.

Bebeklerin cildinin nefes alabilmesini sağlayan Canbebe bebek bezleri, bebeğinizin vücudunun daima hijyenik ve kuru kalmasını da sağlar. Ekstra emici özelliklere sahip olan Canbebe bebek bezleri ıslaklığı çabucak alt tabakaya geçirerek bebeklerin cildini koruma altına alır. Böylelikle tahriş ve pişik gibi sorunlar yaşanmaz.

Bebek bezi kategorimizde sizlere sunduğumuz ekonomik Canbebe bebek bezlerinin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.