logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Süper Eko Maxı 7-18kg 30'lu

Canbebe Süper Eko Maxı 7-18kg 30'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Süper Eko Maxı 7-18kg 30'lu

Canbebe Süper Ekonomik Maxi 7-18 Kg 30 lu

Canbebe süper ekonomik maxi, bebeklerin rahat hareket edebilmeleri adına özel olarak tasarlanmıştır. Sızdırmaz yüzeyi uzun süre ya da gece boyunca kuruluk hissi verir. 7 ile 18 kg arasında çocuklar için birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Kuru ve güvenli olması nedeniyle çocukların cildini tahriş etmez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kızarıklık ya da tahriş gibi problemler oluşturmaz. İç kısmı vücuda hava aldırdığı için ağırlık hissi oluşturmaz.

Sızdırmalara karşı etkili olan kilit bir sisteme sahiptir. Sıvıyı emer, ağırlık hissi yaratmaz ve koku oluşturmaz. Bebeklerin vücut sağlığı düşünülerek tamamen sağlık açısından zararlı olmayan içerikler kullanılmıştır. %21 oranında sıvıyı emme özelliğine sahiptir.

Flexfit teknolojisi kullanılarak özel olarak kullanıma hazır hale getirilmiştir. Çocukların bez kullanırken hareketlerini sınırlandırmaz ve bacakları rahatsız olmaz. Kullanımı ve çıkarılması da oldukça pratiktir. Esnek yan bantları sayesinde bebeklerin konforu adına özel olarak tasarlanmıştır. En az 24 saate kadar kuruluk hissi verir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.