logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Süper Eko. Extra Large 15kg+ 18'li

Canbebe Süper Eko. Extra Large 15kg+ 18'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Süper Eko. Extra Large 15kg+ 18'li

Canbebe Süper Ekonomik Extra Large 16 KG + 28’li

Canbebe Süper Ekonomik Extra Large paketlerinde 28 adet bebek bezi bulunuyor. Hassas ciltler için uygun olan Canbebe bebek bezlerinin dış yüzeyi özel hava alabilecek niteliklere sahip kumaşlardan üretilmektedir.

Ekonomik bir paket olan Canbebe Süper Ekonomik Extra Large paketleri bebeklerinizi tahriş, pişik ve bakterilere karşı da korur. Büyük boylu olan Canbebe bebek bezleri ile bebeğinizin sağlığını güven altına alabilirsiniz.

Bebek bezi seçimlerinizi yaparken bebeğinizin kilosunu da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Farklı kilolardaki bebekler için ayrı bebek bezleri kullanmanız gerekebilir. Bebek bezi kategorimizde yer alan Canbebe’nin kaliteli bebek bezlerine Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.