logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 60x60 10'lu

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 60x60 10'luAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 60x60 10'lu

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 60X60 10 lu

Bir çocuğun altını değiştirirken küçük kazalarla karşılaşabilirsiniz. Canbebe Bebek Bakım Örtüsü 60X60 10 lu içeriği ile sizlere bu kazalardan uzak durmanız için yardım edebilir. Hem de 10 tane örtü barındırdığı için her zaman yedekte bir tane daha koruyucunuz olacak demektir. Sizi 8 kez kazadan korur ve bebek bezini değiştirirken hijyen sağlar.

Size özgürlük veren her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün, özellikle dış mekandayken kullanırken sizi diğer mikroplardan da korur. Evinizin hijyeni sizin elinizde, ancak dışarıda kullandığınız tuvaletler yeterince temiz olmayabilir. Bebeklerin narin bedenleri çok çabuk mikrop kapabilir. Alışveriş merkezleri, restoranlar veya özel çocuk odaları, mikropların bulaşma olasılığını artırmak için birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu ürünle bebeğinizin cildi dünyadan bağımsız kalacak ve mikroplardan uzak kalabileceksiniz.

Sitemizde bebek bezi bölümündeki bu ürün tek tık ile kapınıza gelecektir. Alt değiştirme sırasında kullanabileceğiniz bir ürün, yiyeceklerin bulunduğu yerlere ve bulaşmış oldukları yerlere dökülmesini de önler. Katlandığında, ürünü kolayca bir çanta içinde taşıyabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.