logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Calgon Kireç Önleyici 500 g

Calgon Kireç Önleyici 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Calgon Kireç Önleyici 500 g

Türkiye’nin % 83 oranında kireçli su kullanılan bir ülke olması, kireç önleyici ürünlerin kullanımını zorunlu kılıyor. Ülke genelinde en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biri olan Calgon Kireç Önleyici 500 gramlık paket ambalajı ile uzun süreli bir kullanım sunuyor.

Çamaşır makinesinin deterjan gözüne eklenen ve bu sayede sudaki kireç etkisini yok eden Calgon Kireç Önleyici toz şeklindedir. Makinede kireç birikimini de engelleyen ürün aynı zamanda kirece bağlı kötü koku oluşumunu da önler.

Mağazamızın kireç önleyici kategorisinde kullanımınıza sunduğumuz ürün sadece tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Ambalaj içerisinde 500 gram kireç önleyici bulunuyor. Tüm ihtiyaçlarınız sadece bir tıkla Bizim Toptan avantajları eşliğinde kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.