logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Tatlı Biber Salçası Kova 9 kg

Burcu Tatlı Biber Salçası Kova 9 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Tatlı Biber Salçası Kova 9 kg

Burcu Ev Tipi Tatlı Biber Salçası Kova 9 Kg 

Salça birçok yemek ve sos yapımında kullandığımız önemli bir ürün olarak hayatımızda bulunmaktadır. Salçanın domates salçası, acı veya tatlı biber salçası, ev yapımı salça gibi türleri bulunuyor. Bu salça türlerinin hepsinin yemeğe kattığı lezzetler de başka! 

Geleneksel yemeklere kültüründe oldukça fazla yer veren Türk halkı salçadan yana tercihini de ev yapımı olanlardan yana kullanıyor. Burcu Ev Tipi Tatlı Biber Salçası ev yapımı salça sevenlerin ilk tercihleri arasında dikkat çekiyor. 

Oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir ürün olan salçanın gramajı ne kadar fazla olursa o kadar avantajlı oluyor. Burcu Ev Tipi Tatlı Biber Salçası Kova 9 Kg yemeklerinde sıklıkla tatlı biber salçası kullanmayı tercih edenler için uygun bir ürün. 

Sizde Burcunun tatlı biber ile yapılmış ev tipi salçasıyla yemeklerinize ve soslarınıza ayrı bir lezzet katabilirsiniz. Tatlı biber salçası bir kova içerisinde sunulmaktadır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.