logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Tatlı Biber Salça Ev Tipi Cam 1,5 kg

Burcu Tatlı Biber Salça Ev Tipi Cam 1,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Tatlı Biber Salça Ev Tipi Cam 1,5 kg

Burcu Ev Tipi Cam Tatlı Biber Salçası 1500 Gr

    

Her yemekte biber salçası kullananlar yüksek gramaja sahip olanları tercih ediyor. Sürekli olarak küçük kavanozlar tercih etmek mantıksız olacaktır. Hem daha zahmetli hem de pahalı gelecektir. Bundan kaynaklı olarak yüksek gramaja sahip olanları tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Burcu markasının sunmuş olduğu biber salçaları farklı gramajlara sahip durumda. Bu anlamda ev tipi olacak şekilde salçaların sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. Hazırlanan salçalar cam kavanozlar eşliğinde satın almak isteyenleri karşılıyor.

 

Önceden de belirttiğimiz üzere sıklıkla kullananlar gramajı yüksek olan kavanozları göz önünde bulundurabilir. Mesela Burcu ev tipi cam tatlı biber salçası 1500 gr olacak şekilde satın almak isteyenlere sergilenir. Yani kavanoz 1500 gram kadar biber salçası içermektedir.

 

Son derece özenli bir şekilde ambalajlanan ürün, kısa süre içerisinde elinize ulaştırılır. Bizim Toptan siparişlerin hızlı bir şekilde hazırlanmasına özen gösterir. Bu anlamda cam kavanozların ambalaj aşamalarına önem verilir. Neticesinde de sipariş verenler herhangi bir sorun yaşamadan elde edecektir. Hatta isteyenler birkaç adet sipariş vererek buzdolabında saklayabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.