logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Közlenmiş Biber Cam 1,4 kg

Burcu Közlenmiş Biber Cam 1,4 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Közlenmiş Biber Cam 1,4 kg

Burcu Közlenmiş Biber Cam 1400 Gr 

Közlenmiş biber toplumumuzda oldukça sevilen ve tüketilen gıdalar arasında yer alıyor. Üstelik közlenmiş biber oldukça besleyici ve sağlıklı niteliklere sahip. 

Biber sevmeyen çocuklar bile Burcu közlenmiş biberi bayılarak tüketiyor. Özellikle çalışan bireylerin evde közlenmiş biber yapmak için zamanı bulunmayabilir. Bu durumda közlenmiş biber sevginizden geçmenize gerek yok. Burcu Közlenmiş Biber sizi hiç uğraştırmadan sofralarınıza közlenmiş biber lezzetini taşıyor. 

Burcu Közlenmiş Biber Cam 1400 Gr közlenmiş biberi çok sevenler ve kalabalık sofralar için uygun gramaja sahip. Cam kavanoz ile tüketiciye sunulan közlenmiş biber uzun süre tazeliğini ve lezzetini korumaya devam ediyor. 

Burcu Közlenmiş Biberi tek başına veya yemekleri yanında aperatif olarak tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Közlenmiş biber salatalarda kullanıldığında da ortaya oldukça lezzetli sonuçlar çıkmaktadır. Pek çok yemekte değerlendirebileceğiniz Burcu Közlenmiş Biber ile sizde sofralarınıza kolayca közlenmiş biber lezzeti taşıyın! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.