logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Burcu Bezelye 830 g
  • resm Burcu Bezelye 830 g

Burcu Bezelye 830 g


Adet Fiyatı : 15,85 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 190,20 TL
Birim Fiyat: 15,85 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Bezelye 830 g

Burcu Bezelye 800 Gr

Sebze yemeklerinde kullanabileceğiniz, salataları süsleyebileceğiniz, hamur işi çeşitlerine ekleyebileceğiniz Burcu Bezelye mutfağınızın olmazsa olmazı. Yemeklerden çorbalara kadar pek çok lezzete yakışan eşsiz tadı ile bezelye A, C, E ve K vitaminleri de içeriyor.

Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiş olan Burcu Bezelye en lezzetli bezelye tanelerini içerisinde saklıyor. Teneke kutu içerisinde 800 gr ürün bulunuyor. Otantik bir tada sahip olan bezelyeyi konserve şeklinde temin ederek tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Tüm gıda çeşitlerini bulabileceğiniz Bizim Toptan internet mağazasının konserve kategorisinde yer alan bu ürünü siz de deneyin. Muhteşem lezzetler hazırlamanızı sağlayacak olan bezelyeyi sofranızdan mahrum bırakmayın. Bezelye ile siz de mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.