logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Bezelye 8,5 kg

Burcu Bezelye 8,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Bezelye 8,5 kg

Burcu Bezelye 8500 Gr.

Katkısız olacak şekilde hazırlanan konserve bezelyeler daha fazla talep görüyor. Bunun üzerine Burcu bezelye 8500 gr olarak sergilenir ve tüketmek isteyenlere pratik çözümler sunar.

Bu tarz yiyeceklerin hazırlanması kısa sürer. Yapılışı hakkında tüm detaylar ayrı ayrı ifade edilir. Gerek salçalı gerekse zeytinyağlı olacak şekilde temin edilebilir. Burcu bezelye pişmiş olarak sergilenir ve yapılışı son derece pratiktir.

Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi de bu yönde oluyor. Öyle ki bezelye ayıklamak ve pişmesini beklemek uzunca bir zaman alır. Bu zamanı konserve olanlar ile aza indirmek sizin elinizde.

İsteyenler içerisinde kıyma ekleyerek bezelye yemeğine ayrı bir tat katabilir. Aynı zamanda zeytinyağlı olarak daha hafif bir lezzete imza atılabilir. Herkes kendi damak tadına göre hazırlayabilir. Üstelik son derece kısa sürede servise hazır hale gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.