logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Acı Biber Salçası Kova 9 kg

Burcu Acı Biber Salçası Kova 9 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Acı Biber Salçası Kova 9 kg

Burcu Ev Tipi Acı Biber Salçası Kova 9 Kg 

Acı biber sevenlerin tercihi salça konusunda da acı biber salçalarından yana oluyor. Ev yapımı acı biber salçalarının ise daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. 

Burcu Ev Tipi Acı Biber Salçası tıpkı annenizin elinden çıkmış kadar lezzetli! Burcu ev tipi acı biber salçası özellikle acı biber sevenler tarafından beğenilecek. Ev tipi acı biber salçası özellikle Anadolu şehirlerinde sıklıkla tercih ediliyor. 

Burcu ev tipi acı biber salçası adından da anlaşılacağı üzere acı biberlerden yapılmaktadır. Acı biberlerin verdiği lezzet sayesinde makarna ve et sosu gibi soslara oldukça yakışmaktadır. 

Burcu Ev Tipi Acı Biber Salçası Kova 9 Kg ambalajı ile çok uzun bir süre lezzetli yemekler ve soslar yapabilirsiniz. Lezzetli yemeklerin büyük sırrı olan acı biber salçası için siz de bu şekilde gramajı büyük olanları tercih ederek avantaj elde edebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.