logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bref Power Aktive Limon Single Adet

Bref Power Aktive Limon Single AdetAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bref Power Aktive Limon Single Adet

Bref P.A. Limon Single

 

Bref P.A. Limon Single, özgün bir tasarıma ve modern bir görünüme sahiptir. Dünya’da en çok tercih edilen klozet temizleyicisidir! Her sifonda klozetinizde hijyenik temizlik sağlar ve sağlığınızı düşünür. Mis gibi parfüm kokusu ile de size ferahlık verir.

4 özelliği vardır. Sifonunuzu çektikten sonra içeriğinde bulunan güçlü köpüğü ile hijyenik, sağlıklı bir temizlik sağlamaktadır.

Kireç oluşumunu önleyici özelliği vardır. Limonlu kokusu ile taze bir koku vermektedir. Tuvaletinizi hoş bir parfüm kokusu ile donatabilirsiniz. Klozetiniz hiç olmadığı kadar berrak, temiz ve hoş gözükecektir. Klozetinizde bulunduğu sürece kendinizi iyi hissedecek, temizliğiniz bir üst seviyeye çıkacaktır. Bu ürün size hizmet eder, sizin için en iyi hijyen oluşturma amaçlı üretilmiştir.

Klozetiniz için temizlik dediğinizde aklınıza bu ürün gelir, bu ürün gelmelidir. Kendi kategorisinde liderlik vasfını harika bir şekilde üstlenir ve sizi mahcup etmez. Limonlu hoş kokusu ile limonun verdiği tazelik anlayışını tuvaletinize kadar getirir. Tuvaletini her zaman temiz bulmak isteyecek insanlar için!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.