logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Blendax Zeytinyağı Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Zeytinyağı Özlü Şampuan 550 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Blendax Zeytinyağı Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Zeytinyağı Özlü

Zeytinyağının besleyici özelliğinden esinlenerek Blendax Zeytinyağı Özlü şampuan tasarlanmıştır. Zeytinyağının saçları besleyici etkisi ile dolgunluk kazandıran formül oluşturulmuştur. Yıpranmış saçları besleyerek nemlendiren şampuan kusursuz bir bakım sağlar. İpeksi bir pürüzsüzlük için Blendax Zeytinyağı Özlü paketler halinde sunuluyor.

Kadınlar kadar erkekler de saçlarının sağlıklı, parlak ve hacimli olmasını ister. Sağlıklı, parlak ve hacimli saçlar için zeytinyağının mucizevi özelliğinden yararlanan Blendax 48 saate kadar dolgun saçlar vaat ediyor. Yıpranmış saçlar için hazırlanan özel zeytinyağlı formül saçlarınızı besleyerek onarırken saçlarınızın 48 saate kadar dolgun kalmasını sağlayacaktır.

Saç derisini ve saç köklerini besleyen formül ile yıpranan saçların eski sağlığına kavuşması için bakım yapar. Kırılmış ve güçsüz saçları kökten uca besleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Blendax Zeytinyağı Özlü ambalajları ile Bizim Toptan online satış mağazasında satışa sunulmuştur. Her an her yerde sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilecektir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.