logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan 550 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan saçlarınıza ihtiyacını duyduğu bakımı sağlayan, alanında en mükemmel şampuanlardan biridir. Blendax, yıllardır ürettiği şampuanlarla kadınların gönlüne taht kurarken aynı zamanda sağladığı bakım ile de saçları şımartır.

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan, içeriğinde geliştirilmiş olan özel formülü ile kadınların kendini şımartma rutini haline geliyor. Kiraz çiçeği özlü kokusu saçlara hoş kiraz kokusu sağlayarak uzun bir süre saçları mis gibi kokutur. Yumuşacık saçlara sahip olmanızı sağlayan Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan , saçlarınızı onarır, korur ve gerekli bakımı sağlar.

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan kırık, yıpranmış saçlarınızı komple bakım sağlayarak güçlenmesini, onarılmasını sağlar. Mevsimsel değişikliklerden, yıpranan, kırılan saçlardan Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan bakımı ve onarımı sayesinde kurtulun.

Blendax Kiraz Çiçeği Özlü Şampuan ile saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı tek bir şampuan ile sağlayarak saçlarınızı ve kendinizi şımartın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.