logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Blendax Isırgan Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Isırgan Özlü Şampuan 550 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Blendax Isırgan Özlü Şampuan 550 ml

 

Blendax Isırgan Özlü Şampuan l

Hava şartları ve farklı birçok sebepten dolayı saçlar, kırılmakta, pürüzsüzlüğünü ve canlılığını yitirmektedir. Blendax ısırgan özlü şampuan şişesinde hem daha uygun hem de pratik kullanımı sayesinde saçlarınıza gereken özeni göstermektedir.

Saçların yıkandıktan sonra daha kolay taranması ve şekil almasını isteyenler için oldukça kullanışlı olan Blendax ısırgan özlü şampuan, içindeki ısırgan otu özü sayesinde saçları pürüzsüzleştirir, canlandırır ve hacim kazanmasını sağlar.

Saçların %100 hacim ve dolgunluk kazanmasını sağlayan ürün, aynı zamanda saçlarınıza asıl parlaklığını ve canlılığını da kazandıracaktır. Saçları çok çabuk dökülen kişilerde oldukça etkili olan formülü sayesinde, saçların kırılarak dökülmelerine karşı da oldukça etkilidir.

Saçlarınızın parlaklığını ve dolgunluğunu yitirmemesi, kolay şekil alması ve yıkadıktan sonra daha kolay taranması için tek yapmanız gereken, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini ziyaret ederek, ürünü sipariş vermektedir. Siparişlerinizin yanında farklı ihtiyaçlarınız için de ürünleri inceleyebilir, alışveriş sepetinize ekleyerek, online sipariş verebilirsiniz.  Siparişleriniz, hızlı teslimat sayesinde kısa süre içinde kapınıza kadar teslim edilerek sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.