logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Blendax Bitki Özlü Şampuan 550 ml

Blendax Bitki Özlü Şampuan 550 ml

6 Adet üzeri 13,45 TL

Adet Fiyatı : 13,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 161,46 TL 167,94 TL
Birim Fiyat: 13,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Blendax Bitki Özlü Şampuan

İçinde bulunan çeşitli bitki özleriyle üretilen Blendax bitki özlü şampuan şişesinde satışa sunulmaktadır. Saçlarınızı yıkarken içinde bulunan bitkilerin enfes kokusunu içinize çekebilir, aynı zamanda saçlarınızı derinlemesine temizlerken, hacim ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Saçlarında %100 dolgunluk isteyen, hacim kaybeden saçlarına daha fazla hacim eklemek isteyenler için en ideal Blendax bitki özlü şampuan, kadın ve erkek fark etmeden rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Saçlarında hacim kaybından şikâyet eden, kırılarak dökülmesine engel olamayan kişilerin saçlarında harikalar yaratan ürün, cansızlaşmaya başlayan saçlara da parlaklık ve canlılık kazandırmaktadır. Saçlarda gün boyu meydana gelebilecek elektriklenme, kirlenme, yağlanma gibi sorunlarla baş eden ürün, suyla birleştiği anda ferah bir koku etkisi bırakarak sizi mest edecektir.

Dolaşık saçların çabucak açıldığı, tarağın hiçbir engele takılmadan saçında kaymasına isteyen herkesin gönül rahatlığı içinde kullanabileceği bu ürün için yapmanız gereken tek şey, hızlı teslimat süresiyle sipariş verebileceğiniz www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini ziyaret etmektir. Marketimizden yapacağınız bu ürün ve diğer ürün siparişleriniz, en kısa sürede kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.