logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Yayla Çorbası 80 g
  • resm Bizim Mutfak Yayla Çorbası 80 g

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 80 gAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 1432,80 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 80 g

Bizim Mutfak Yayla Çorbası 65 Gr

Yoğurt ve pirinç kullanılarak hazırlanan, nanenin tüm aromasıyla eşlik ettiği Bizim Mutfak Yayla Çorbası hem lezzeti hem de kıvamıyla beğeni alan bir ürün. Çorba hazırlamanın en pratik şekli olan ürün sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede içime hazır bir form kazanıyor.

Koruyucu madde kullanılmadan hazırlanmış olan Bizim Mutfak Yayla Çorbası 4 kişilik. Sadece 1 litre su içerisine ekleyerek çorbayı pişirebilirsiniz. Daha açık bir kıvam için yarım çay bardağı su ekleyebilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının hazır çorba kategorisinde bulabileceğiniz yayla çorbası 12 adet ürünün yer aldığı paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Anadolu’nun en lezzetli çorba çeşitlerini internet mağazasında bulabilirsiniz. Damak tadınızı şenlendirecek tüm ürünler bu adreste.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.