logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Mutfak Un 2 kg

Bizim Mutfak Un 2 kg


Adet Fiyatı : 28,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 173,40 TL
Birim Fiyat: 28,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Un 2 kg

Bizim Mutfak Un 2 KG

Bizim Mutfak Un paketleri içerisinde 2 kilogramlık un bulunuyor. Özellikle hamur işi tariflerinde sıkça tercih edeceğiniz Bizim Mutfak Un, topaklanmadığı için lezzetli besinlerinizi daha pratik bir şekilde hazırlayabilmenizi sağlar.

Tatlı tariflerinizi ve özel yemek tariflerinizi uygulayabilmek için kullanabileceğiniz Bizim Mutfak Un paketleri son derece ekonomiktir. Paketini doğru şekilde açtığınız zaman uzun süre boyunca mutfağınızda muhafaza edebilirsiniz.

Hamur işlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz Bizim Mutfak Unların 2 kilogramlık paketlerine un kategorimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Un ihtiyacınızı uzun süre boyunca karşılayabilecek hijyenik şartlarda üretilmekte olan Bizim Mutfak Un siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazasından verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde adresinize kadar sizlere teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.