logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Mantar Çorbası 65 g
  • resm Bizim Mutfak Mantar Çorbası 65 g

Bizim Mutfak Mantar Çorbası 65 gAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Mantar Çorbası 65 g

Bizim Mutfak Mantar Çorbası 65 Gr

En leziz mantarlar ve baharatlar kullanılarak hazırlanan Bizim Mutfak Mantar Çorbası farklı bir tat arayanların da imdadına yetişiyor. Çorba çeşitleri ile sofranızı renklendirmek istediğinizde, kısa sürede yemek hazırlamanız gerektiğinde güvenle tercih edebilirsiniz. Karışıma su ekleyerek kısık ateşte pişirin. Kısa zamanda çorbanız servise hazır hale gelecektir.

Bizim Mutfak Mantar Çorbası trans yağ, yapay aroma, renklendirici ve koruyucu madde içermiyor. Bileşiminde kullanılan tüm gıdalar doğal yöntemlerle kurutuluyor ve toz haline getiriliyor.

Ambalajda 65 gr toz formunda ürün mevcut. Her biri 65 gr olan 12 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının hazır çorba kategorisinde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ya da denemek istediğiniz tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.