logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Köfte Harcı 2'li 85 g

Bizim Mutfak Köfte Harcı 2'li 85 gAdet Fiyatı : 13,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Köfte Harcı 2'li 85 g

Bizim Mutfak Köfte Harcı 2’li 85 gr

Bizim mutfak köfte harcı ile besleyici, lezzetli, pratik köfte yemekleri hazırlayabilirsiniz! Köfte yapmak için birçok ürünü aynı anda kullanmanıza ve ayrı ayrı baharat dozu ayarlamanıza gerek yok! Köfte harcı köfteleriniz için ideal çeşni ve baharat kıvamı sunmaktadır.

Köfte harcı ile yemek hazırlamak için tek ihtiyacınız olan kıyma ve köfte harcıdır. Bunun dışında ürüne ayrıca baharat, ekmek, yumurta gibi ek besinler koymanıza gerek yoktur! Köfte harcının oranı 1 kg kıymaya 1 paket harçtır. 1 kg kıymanın içine bir paket köfte harcı ve pakette yazıldığı ölçüde su koyarak köftenizi hazırlayabilirsiniz.

Harcı kıymaya ekledikten sonra homojen biçimde yoğrulma işlemini yaparak köftelerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz! Köfte Türk mutfağındaki en lezzetli ve çok sevilen besinler arasındadır. Patates kızartması, makarna, pilav, salata yanına çok güzel eşlik ettiği gibi sulu yemeklerde de tercih edilebilir.

Köfte harcı özel korunaklı paketinin içinde üretilmektedir. Uzun süre tazeliğini koruması için serin ve kuru tutulmasına özen gösterilmelidir. Damağınızda tadı kalacak ve doyamayacağınız köfteler için bu harcı kullanabilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.