logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Kemik Sulu Mercimek Çorbası 72 g

Bizim Mutfak Kemik Sulu Mercimek Çorbası 72 gAdet Fiyatı : 11,50 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 138,00 TL
Birim Fiyat: 11,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Kemik Sulu Mercimek Çorbası 72 g

Mercimek çorbası yediden yetmişe herkesin sevdiği bir çorba çeşididir. Birçok yemeğe lezzet katan kemik suyunun, mercimek ile bütünleşmesi de, çorbada doyumsuz bir tat oluşturur. Bu sebeple Bizim Mutfak Kemik Sulu Mercimek Çorbası , çoğunluğun severek tükettiği bir çorbadır.
Damaklarda tat bırakan çorba, lif kaynağı açısından, kolojen ve demir içerir. Özellikle gelişim çağında olan çocukların tüketmesi, bu açıdan önemlidir. Kısa bir sürede hazırlanmaktadır. Böylelikle aileniz ve sevdikleriniz için dakikalar içerisinde muhteşem bir lezzet deneyimi yaşatabilirsiniz.
Koruyucu ambalajı içerisinde bulunması, tazeliğini kaybetmemesi adına önem taşır. Saatlerce kemik suyu kaynatmakla uğraşmak yerine, yalnızca 15 dakika doyumsuz bir lezzet ziyafeti yaşayın.
Kemik Sulu Mercimek Çorbası,enfes bir koku ile ev içerisine yayılır. İçeriğindeki baharatlar, bakliyatlar ve sebzeler tam mevsiminde toplanıp, öğütülerek ilave edilmektedir. Malzemelerin tamamen harmanlanmasıyla elde edilen kemik sulu mercimek çorbası, sofralarda yerini almaya hazır! Mutfak Kemik Sulu Mercimek Çorbası 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.