logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Kemik Sulu Düğün Çorbası 73 g

Bizim Mutfak Kemik Sulu Düğün Çorbası 73 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 154,80 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 619,20 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Kemik Sulu Düğün Çorbası 73 g

Bizim Mutfak Kemik Sulu Düğün Çorbası , besleyici bir lezzettir. Ara öğünlerde ya da gün içinde, kısa bir süre de hazırlanıp tüketilebilir. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir çorba! Mutfağında pratik bir lezzet isteyenler için önerilir.
İçeriğindeki kemik suyu, çocuklarınız için lif açısından önemli bir değer taşır. Bu sebeple sağlık açısından tüketilmesi önemlidir. Bizim Mutfak Kemik sulu düğün çorbası, koruyucu ya da renklendirici içermez. Oldukça besleyici ve doyurucu bir tattır.
Protein bakımından oldukça etkili bir kaynaktır. Aynı zamanda kemik gelişimine önemli derece de etki eden, kolajen içerir. Damaklarda doyumsuz bir lezzet oluşturan çorba, çoğunluğun vazgeçilmezi olmaktadır.
Ağır yemeklerin önüne tercih edebilirken, yemek davetleriniz için de kısa bir sürede hazırlayabilirsiniz. Muhteşem kokusunun etrafa yayılmasıyla, değişmeyen tercihiniz olmaktadır. Mutfak raflarınızda şimdiden yerini almaya hazırlanan kemik sulu düğün çorbası, sofraların aranılan lezzetidir. Çorba lezzetini doyumsuzlaştıran bir tat!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.