logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Mutfak Et Bulyon 120 g

Bizim Mutfak Et Bulyon 120 g


Adet Fiyatı : 10,24 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 491,59 TL
Birim Fiyat: 10,24 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Et Bulyon 120 g

Bizim Mutfak Et Bulyon 120 Gr

Mutfakta hayatı kolaylaştıran unsurların başında gelen et bulyonlar adeta birer lezzet tabletidir. Kullanım alanı pilavlardan çorbalara kadar değişim gösteren bu ürünler sayesinde hem lezzetli hem de pratik tarifler oluşturabilirsiniz. Bizim Mutfak bu konuda üretim aşamasından satışa sunulmasına kadar en iddialı ve en güvenilir firmaların başında gelir. Bu ürünü de büyük bir gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yemeklere lezzet katmak ve pratik bir dokunuş yapabilmek için en uygun seçeneklerden olan bulyonların hazırlık aşamasında sağlığa olumsuz etkisi bulunacak herhangi bir adıma yer verilmemesine büyük önem verilir. Bizim Mutfak bu konuda global standartları takip eden firmaların başında gelir. Satın alımı ve kullanımı güvenilir şekilde yapabilirsiniz.

Bizim Mutfak Et Bulyon 120 Gr paketler halinde satışa sunulmuştur. Diğer marketler ile kıyaslama yapıldığı zaman elde edeceğiniz fiyat aralığının oldukça uygun olması da dikkat çeken detaylar arasında yer alır. Bulyondan birçok farklı mutfak ihtiyacınıza kadar siparişinizin ayağınıza gelmesi için Bizim Toptan sizin için harika bir seçenek olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.