logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Margarin Ekonomik Paket 4x250 g

Bizim Margarin Ekonomik Paket 4x250 gAdet Fiyatı : 99,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Margarin Ekonomik Paket 4x250 g

Bizim Margarin Ekonomik Paket 250 Gr (4 Adet) 

Bizim Margarin yıllardır lezzetli yemekler yapmak için tercih edilmektedir. Ülker kalitesinin garantisiyle raflarda yerini alan bizim margarin trans yağ içermeyen formülü ile herkesin damak tadına uymaktadır. 

Bizim Margarin, yemeklerle, hamur işlerinde ve tatlılarda kullanılabilir. Trans yağ içermemesi sebebiyle sağlıklı ürünler arasında sayılır. Uzun süreli kullanıma uygundur. paketi açıldıktan sonra tekrar kapatarak kurumasını engelleyebilirsiniz. 

Ürün içerisinde 250 gramdan oluşan 4 adet Bizim Margarin bulunmaktadır. Paket ekonomik olarak avantaj sağlamaktadır. Sizde ekonomik bir şekilde yemeklerinize lezzet katmak için Bizim Margarin Ekonomik Paket 250 Gr (4 Adet) tercih edebilirsiniz. 

Piyasaya çıktığı ilk tarihten beri sofraları ve yemekleri süslemeye devam eden Bizim Margarin, lezzetiyle pek çok tüketicinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bizim Margarin yemeklerde olduğu gibi hamur işi ve tatlıları da daha lezzetli hale getirmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.