logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Biskin Bitkisel Susuz Pastacılık Yağı 10 kg

Biskin Bitkisel Susuz Pastacılık Yağı 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Biskin Bitkisel Susuz Pastacılık Yağı 10 kg

Biskin Bitkisel Susuz Pastacılık Yağı 10 Kg

Birçok farklı alan için kullanım yolu çok yönlü olan Biskin bitkisel susuz yağlar tüm hamur işlerinde, kremalarda, soslarda ve çikolata soslarında kullanım için uygundur. Kokusuz ve aromasızdır. Doğal yapısı ve beyaz rengi sayesinde her ürünle mükemmel uyum sağlar. Yapılan çikolata soslarına ekstra hacim ve parlaklık kazandırır, iştah açıcı görünüm verdiği için buda birçok işi kolaylaştırır.

Organik gıda boyası ile renklendirilmesinde herhangi bir sorun yoktur, formu bozulmaz sertleşmez ve sulanmaz, çırpıldıktan sonraki aşamada hızlıca kabarır. Vejateryanlar için kullanıma uygundur. Kurabiyeler, pastalar, krakerler, poğaçalar yapmak için tüm büyük endüstriyel mutfaklarda ve butik işletmelerde güvenle kullanılabilir.

Organik yapısı sayesinde kolay şekil alır, piştikten sonra kabaran formu aynı kalır, doymuş yağ barındırmadığı için oldukça sağlıklıdır. Biskin Bitkisel Susuz Pastacılık Yağı 10 Kg koli seçeneği bütçenize dosttur. Kolesterol ve vücuda zarar verici maddeleri içerisinde barındırmaz, bu nedenle pastacılık sektöründe en yaygın kullanılan susuz bitkisel yağ çeşididir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.