logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Biskin Baklavalık Bitkisel Susuz Yağ 18 L

Biskin Baklavalık Bitkisel Susuz Yağ 18 LKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Biskin Baklavalık Bitkisel Susuz Yağ 18 L

Biskin Baklavalık Bitkisel Susuz Yağ 18 Lt

Urfa’nın kendine has tatlılarının lezzeti için en çok tercih edilen Biskin Baklavalık Bitkisel Susuz Yağ 18 Lt tüm el açmalı ve yufkalı tatlılar için uygundur. Baklava yapraklarını kat kat ayırır ve iştah açıcı bir görünüm sağlar, şerbetlendikten sonra ağızda farklı bir tat bırakmaz. Renksiz ve tereyağı kokulu oluşu herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği anlamına gelir.

Susuz üretimi sayesinde yapılan tatlıların formunu bozmaz, Kadayıf tatlısı ve diğer tatlı çeşitleri içinde kullanım yolu açıktır. Tatlılar üzerinde piştikten sonra oluşan mat görüntüyü yok eder. İdeal bir kıvama sahiptir. Koli ve teneke seçeneği ile her türlü mutfak kullanımına uygundur.

Uzun süre bozulmayan yapısı sayesinde tüm endüstriyel mutfakların gözdesi haline gelmiştir. Orijinal ev baklavası tadı ve mükemmel uyumu yakalayacağınız Biskin Bitkisel Susuz Yağ’ı dilediğiniz kadar sipariş edip stok yapabilirsiniz. Deformasyona uğramaz ve tazeliğini korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.