logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Biscotti Bademli Kıtır Atıştırma 125 g

Biscotti Bademli Kıtır Atıştırma 125 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Biscotti Bademli Kıtır Atıştırma 125 g

Eğer sıradan atıştırmalıklar size göre değilse ve gerçek pastane tadında usta işi bir alternatif arıyorsanız, Biscotti Bademli Kıtır Atıştırmalık yeni vazgeçilmeziniz olabilir.
“Lezzeti kıtırından” gelen Biscotti Bademli Kıtır Atıştırmalık, eşi benzeri olmayan bambaşka bir lezzet bütünü. Kıtır dokusu ile ısırdığınız an ağızda dağılıyor. Hem gevrek hem kıyır kıyır kıvamı ile muhteşem bir ağıza atmalık. Bir tane, bir tane daha derken… Bir de bakmışsınız ki, paketin tamamı bitmiş! Böyle de alışkanlık yapıyor…
Tam profesyonel pastane fırınından çıkmış gibi bir bisküvi olan Biscotti Bademli Kıtır Atıştırmalık, bademi de cömert bir tarif. Tam kıvamında kavrulmuş bademlerin yoğun tadını hemen damağınızda hissedersiniz. Hatta atıştırmalık demek, sanki biraz haksızlık oluyor. Tek başına yiyebileceğiniz bir tatlı olacak kadar klas bir bisküvi çünkü.
Badem ve birinci sınıf malzemelerden hazırlanan nefis kıtır hamurun uyumunu siz de hemen tadımlayın.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.