logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 L

Bingo Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 LAdet Fiyatı : 159,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 639,60 TL
Birim Fiyat: 159,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Siyahlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 L

Bingo Matik Siyah Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt

Sitemizin temizlik ürünleri içinde özel kategori içinde bulunan Bingo Matik Siyah Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt boyutu ile Siyah çamaşırlarınız rengini kaybetmeden yıkanabilir. Hem de bu deterjan ile yıkama yapıldıktan sonraki yayılan koku da sizi mutlu edecektir. Bir dizi özel bakım ürününün arasında kendine yer bulabilen eşsiz sıvı deterjan formülü sayesinde siyah renkli kıyafetleriniz canlılığını korumaya da yardımcı olabilirsiniz.

İlk gün üretildiği gibi rengini siyah tutmaya yardımcı olan bir ürün, gardırobunuzu süsleyen kişisel giysilerinizi korumak için kullanılır. Siyah elbiselerden tişörtlere, gömleklere ve taytlara kadar her türlü yıkama için kullanabileceğiniz bu ürün, her yıkamada mükemmel sonuç verir. Yıkama sırasında rengin sızmasını önlendiğinden, çamaşırların orijinal rengini kumaş dokusu üzerine sabitler. Böylece, siyah kıyafetleriniz rengi canlı kalır.

Ekonomik bir sıvı deterjan 33 şişe yıkama kapasitesine sahiptir. Çamaşırları yıkarken kolayca deterjan kabına dökebileceğiniz ürün, makineyle çalışmadan hemen önce depoya yerleştirilir. Siyah kıyafetlerinizin renklerini dikkatlice korumak istiyorsanız, sepete ekleyebilir ve kolayca siz de yıkamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.