logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 2,145 L

Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 2,145 LAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 779,40 TL
Birim Fiyat: 129,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Sıvı 2,145 L

Bingo Sıvı Deterjan Performans Renkli Beyaz 2145 ML

Bingo sıvı deterjan performans renkli beyaz ürünü Bingo markasının sıvı deterjan performans serisi içinde yer almaktadır. Bingo ile çamaşırlarınız derinlemesine temizlenecek! Üstelik yalnızca tek bir deterjanla hem beyazlarınız hem renklileriniz için en iyi sonuçları alabilirsiniz. Bingo’nun sıvı deterjanları arasında en çok dikkat çeken ürünlerden olan renkli-beyaz serisi 2145 ml’liktir.

Bingo markasıyla üretilen sıvı deterjan hem renkliler hem beyazlar için uygundur. İkisi için ayrı türde deterjanlar kullanmanız gerekmemektedir. Beyaz çamaşırlarınızın tertemiz ve renklerinin bembeyaz olduğunu görebilirsiniz. Renkli çamaşırlar ise son derece canlı kalmaktadırlar. Bingo sıvı deterjan renk soldurmayan bir yapıya sahiptir. Bingo’nun bu ürünü sayesinde temizliği kolayca yakalamak mümkündür. Hijyenik koşulları rahatça sağlayabilirsiniz!

Derinlemesine temizliği ile tüketicileri son derece memnun bırakan bu ürünü çok ekonomik fiyatlarla Bizim Toptan Market sitemizden temin edebilirsiniz. Bütçenize ve hijyen koşullarınıza uygun olan Bingo sıvı deterjan 33 yıkamalık bir kapasiteye sahiptir. Ürün için hemen online sipariş verin, çok kısa bir süre içerisinde teslimatınız gerçekleşsin!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.