logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Parfümsüz Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Bingo Parfümsüz Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kgAdet Fiyatı : 72,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 729,00 TL
Birim Fiyat: 72,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Parfümsüz Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Bingo Matik Parfümsüz 1,5 Kg

Çamaşır deterjanlarının parfümlü olması bazı kişilerin alerjilerini tetikleyebiliyor. Tam da bu nedenle Bingo parfümsüz seçenekleri ile kullanıcılara hizmet sunmaya devam ediyor. Uygun fiyatlar üzerinden en yüksek kalitenin elde edilmesi için muhakkak Bingo firmasına bir şans vermelisiniz. Tek yapmanız gereken Bizim Toptan aracılığı ile kısa sürede siparişinizi oluşturmak

Bingo Matik Parfümsüz 1,5 Kg olarak satışa sunulmuş olsa da bunu daha yüksek kilogramlar üzerinden satın alma imkanınız da bulunuyor. Özellikle toptan satın alımlarda ödenmesi gereken ücretin kilogram başına daha düşük bir seviyeye geldiği de eklenmesi gereken noktalar arasındadır. Bingo Matik sizin için kıyafetleri tertemiz yaparken cilt sağlığınızı da sorunsuz şekilde koruma altına alacaktır.

Çamaşır deterjanı gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiştir. Bingo sizin için özel olarak tasarlanmış bir içeriğe sahiptir. Siz de tek bir tık ile kısa sürede alışveriş sepetinize ürünü ekleme fırsatını elde edebilirsiniz. Bu şekilde piyasanın çok daha uygun bir seviyesine ürünü elde edebilirsiniz. Gönderim ve satın alım aşamasında Bizim Toptan tüm önlemleri almıştır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.