logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Çam Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 750 ml

Bingo Çam Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Çam Kokulu Çamaşır Suyu Ultra 750 ml


Bingo Oksijen Çamaşır Suyu Çam Kokulu , taze kokusu sebebiyle tercih edilen bir üründür. Temizlikte muhteşem koku ve derinlemesine temizliği tercih edenler için oldukça ideal bir ürün!
Diğer bilinen çamaşır sularına göre içerisinde klor bulunmaz. Aynı zamanda hijyenik bir temizlikte yer alır. Mikro baloncuklar sayesinde, gözle görülen bir temizleme gerçekleşir.Bingo Oksijen Çamaşır Suyu Çam Kokulu, yüzeylerde herhangi bir kalıntı bırakmaz.
İçeriğinde bulunan çam kokusu sayesinde, bilinen çamaşır suyu kokusu da ortadan tamamen kalkar. Güçlü formülü ile muhteşem hijyeniklik oluşmaktadır. Giysilerin rengini, direkt olarak açmaz.
Yüzeylerde kalıntı, leke, iz ya da buna benzer durumlar oluşmaz. Özellikle çocuklu aileler için önerilen bir üründür. Kolay durulanalabilme özelliği bulunan temizleyici, çoğunluğun tercihinde olmaktadır. Kıyafetlerin rengine zarar verme, ev içerisindeki yüzeyleri aşındırma ya da bunun gibi problemler kesinlikle yaşanılmaz. Dermatolojik olarak test edilen ürünü, siz de tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.